![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Δεν έχω ξαναζήσει τέτοια ξεφτίλα..»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Υπόνοιες για το ματς του Ορφέα με τον Απόλλωνα Απολλώνων άφησε ο ποδοσφαιριστής των «κόκκινων», Πασχάλης Τσίρκος με δημοσίευση στην προσωπική του σελίδα στο Faceboook. Ο έμπειρος αμυντικός μίλησε με σκληρά λόγια και αποφάσισε να αποχωρήσει από την ομάδα πριν το τέλος των υποχρεώσεων της. Παράλληλα μιλώντας στο xxsports.org ξεκαθάρισε πως εκτός ομάδας είναι σίγουρα και ο Νίκος Πανούσης.
Αναλυτικά:
«Τα παντελόνια που φοράω έμαθα να τα τιμώ….. Τέτοια ξεφτίλα δεν έχω ξαναζήσει. Ντροπή σε κάποιους που τα φοράνε ακόμα κ ασχολούνται με αυτό το χώρο. Αποδείξαμε ποιοι τα έχουν εντος γηπέδου κ ποιοι δεν τα έχουν εκτός αυτου. Συγχαρητήρια στους συμπαίκτες μου που επαιξαν κ τα έδωσαν όλα.Καλη συνέχεια σε όσους συνεχίσουν στην παρωδία…»
Τέλος ο Χρήστος Ψάρας διέψευσε οτι αποχώρησε απο τον Ορφέα παρά τα όσα ακούστηκαν μετά το ματς
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)