![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επίσημα Μιχαλάκης στον πάγκο του Διγενή!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την έναρξη της συνεργασίας του με τον Φιλήμονα Μιχαλάκη ανακοίνωσε ο Διγενής Κοσκινού, επιβεβαιώνοντας το χθεσινό (20/11) ρεπορτάζ της ιστοσελίδας μας.
Αναλυτικά:
«Στον πάγκο της ποδοσφαιρικής ομάδας του Α.Σ Διγενής θα καθίσει από σήμερα ο νέος προπονητής, Φιλήμονας Μιχαλάκης, ο οποίος συναντήθηκε χθες το απόγευμα με τη διοίκηση και ήρθαν σε συμφωνία. Η διοίκηση του Διγενή είδε πολλά κοινά στοιχεία σχετικά με την φιλοσοφία του συλλόγου και αυτός ήταν και ο πιο σημαντικός λόγος στην επιλογή του νέου κόουτς.
Σύσσωμη η οικογένεια του Διγενή του εύχεται υγεία και γρήγορη επιστροφή της ομάδας στις επιτυχίες».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)