![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Δυναμική ενίσχυση με Μπούμπουλη!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τις πολύ καλές και ουσιώδεις μεταγραφικές κινήσεις, συνεχίζει η Κύπρος.Η ομάδα του Κώστα Παπαδόπουλου, απέκτησε τον 20χρονο Στάμο Μπουμπούλη, ο οποίος μέχρι πρότινος έπαιζε στην Κ20 του Παναιτωλικού. Ο εν λόγω ποδοσφαιριστής, αναμένεται να βοηθήσει σημαντικά τους “Κύπριους” εν όψει της νέας σεζόν και σίγουρα θα αποτελέσει σημαντικό “εργαλείο” στα χέρια του προπονητή του.
Αναλυτικά:
Η Α.Ε.Κ.Ρ “ΚΥΠΡΟΣ ” βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Μπουμπούλη Στάμου . Ο πρόεδρος το διοικητικό συμβούλιο και το τεχνικό επιτελείο εύχονται στο Σταμο να έχει μία υγιή και πετυχημένη αγωνιστική χρόνια .
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)