![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έκλεισε στην Δήμητρα ο Μερσιώτης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Σε μια σημαντική κίνηση με την οποία ανεβάζει αισθητά το επίπεδο στο ρόστερ της ομάδας προχώρησε η Δήμητρα Δαματριάς, καθώς ήρθε σε πλήρη συμφωνία με τον Κώστα Μερσιώτη.
Ο έμπειρος μεσοεπιθετικός αποχώρησε πρόσφατα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων από τον Ηρακλή Μαριτσών και θα συνεχίσει την καριέρα του στο πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας υπό τις οδηγίες του Χρήστου Χωρίτη.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)