![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έκλεισε και Σπάτα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τελικά η μεταγραφικές κινήσεις της Κατταβιάς δεν σταμάτησαν στον Έρβιν Γιοβάνι όπως αναφέραμε στο ρεπορτάζ της Τετάρτης. Αυτό γιατί η ομάδα του Μανώλη Βασιλειάδη προχώρησε σε μια ακόμα μεταγραφή. Αυτή του 23χρόνου μέσου, Έντι Σπάτα που έμεινε ελεύθερος από τον Αστέρα Παστίδας. Ο Σπάτα στο παρελθόν έχει αγωνιστεί σε Ορφέα και στους νέους της Ρόδου και εκτιμάτε πως θα είναι μια αξιόλογη μεταγραφή για τους ανθρώπους της Κατταβιάς.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)