![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έναρξη την πρώτη Σεπτέμβρη και αρκετά φιλικά για την Δόξα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στην 1 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει η προετοιμασία της Δόξας Ψίνθου ενόψει της νέας σεζόν. Ο Γιώργος Καρίκης θα αναλάβει να ετοιμάσει την ομάδα του ενόψει του απαιτητικού Πρωταθλήματος της Β Κατηγορία. Γι αυτό το λόγο αναμένεται να δώσει και αρκετές φιλικές αναμετρήσεις. Αναλυτικά:
14/9 – Αδελφοσύνη
17/9- Αθλέτικο
24/9 – Χάλκη
28/9 – Δήμητρα Δαματριάς
1/10 – Ευκλής Σορωνής
5/10 – Ατρόμητος Διμυλιάς
8/10 – Δαμάγητος
12/10 – Ευαγόρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)