![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστρέφει και ο Τσούλλος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Γεμίζει μέρα με την μέρα το ρόστερ της Δόξας Ψίνθου ενόψει της νέας σεζόν στην Α Κατηγορία. Ένας ακόμα γηγενής ποδοσφαιριστής της ομάδας συμφώνησε και επιστρέφει μετά από έξι μήνες απουσίες. Ο λόγος για τον νεαρό αμυντικό, Γιώργο Τσούλλο που θα φορέσει και πάλι τα βυσσινί και θα τεθεί υπό τις οδηγίες του Μιχάλη Μανωλά. Ο Τσούλλος είχε μετακομίσει στην Α.Ε.Ρ.Α μετά την αποχώρηση της Δόξας από το πρωτάθλημα, ωστόσο πλέον επιστρέφει και τυπικά στην αγαπημένη του ομάδα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)