![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστρέφει στις Φάνες ο Λαμπριανός
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον Ακουσίλαο επιστρέφει μετά από έξι χρόνια ο Λουκάς Λαμπριανός. Ο νεαρός μέσος που έμεινε ελεύθερος από τον Διαγόρα Βατίου συμφώνησε με τους Φανενούς και επιστρέφει στην ομάδα μαζί με τον Γιώργο Σάββενα. Ο Λαμπριανός είχε φορέσει και το 2007 την φανέλα της ομάδας κατακτώντας το πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας. Τέλος να αναφέρουμε πως σύντομα θα ολοκληρωθεί και το θέμα του προπονητή της ομάδας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)