![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστροφή Κωστομοίρη στην Δόξα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στην δεύτερη μεταγραφή της προχώρησε η Δόξα Ψίνθου, καθώς συμφώνησε σ’ όλα με τον Δημήτρη Κωστομοίρη, προκειμένου να επιστρέψει στην ομάδα του χωριού του. Ο Κωστομοίρης τα τελευταία χρόνια αγωνιζόταν σε ομάδες των Σερρών, όπου και διέμενε λόγω σπουδών. Τελευταίος του σταθμός ήταν η Λαϊλιάς Ορεινής, σύλλογο Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας. Αγωνίζεται στην επίθεση και η προσθήκη του σίγουρα θα τονώσει το ντόπιο στοιχείο των «βυσσινί», ενώ ταυτόχρονα θα προσδώσει και ποιότητα στην γραμμή κρούσης της.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)