![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστροφή Μανωλά και επίσημα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον πάγκο της Δόξας Ψίνθου επέστρεψε και επίσημα ο Μιχάλης Μανωλάς. Ο έμπειρος τεχνικός έδωσε τα χέρια με την νέα διοίκηση των «βυσσινί» και άμεσα ξεκινά τον σχεδιασμό ενόψει του πρωταθλήματος της Β Κατηγορίας. Ο Μιχάλης Μανωλάς ήταν εξ αρχής ο νούμερο ένα στόχος της Δόξας, πριν ακόμα αναλάβει η διοίκηση του Γιάννη Τσούλλου. Τις δύο πλευρές συνδέει ο αμέριστος σεβασμός και η στενή φιλία και η έναρξη της συνεργασίας του ήταν τυπική υπόθεση.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)