![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έρχεται το τρίτο τουρνουά των Ιπποτών με σπουδαίες ομάδες !
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τo τρίτο συνεχόμενο πανελλήνιο τουρνουά ακαδημιών, διοργανώνουν οι Ιππότες Παλιάς Πόλης από τις 4 έως της 8 Μαΐου. Για ακόμα μια χρόνια η διοίκηση των Ιπποτών έκανε το χρέος της και στο τουρνουά θα αγωνιστούν ο Ολυμπιακός, η ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ, αλλά και οι Τούρκικες Μπεσίκτας και Αντάλιασπορ, η Ομόνοια Λευκώσιας, η Σέλτικ και η Δυναμό Μόσχας. Αν μη τι άλλο αναμένεται να προσεγγίσει και πάλι αρκετό κόσμο σε ένα από τα πιο εμπορικά τουρνουά του νησιού.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)