![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Φινάλε με Γιοβάνι στην Κατταβιά
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την τελευταία της μεταγραφική κίνηση ανακοίνωσε η διοίκηση της Α.Ε Κατταβιάς που ετοιμάζεται να δώσει μάχη για την άνοδο στην Α Κατηγορία. Η ομάδα του Μανώλη Βασιλειάδη απέκτησε τον έμπειρο μέσο, Έρβιν Γιοβάνι που έμεινε ελεύθερος από τον Ευαγόρα. Ο Γιοβάνι έχει αγωνιστεί στο παρελθόν σε Ορφέα και Ευαγόρα και στην Κατταβιά εκτιμούν πως θα βοηθήσει με την εμπειρία του την ομάδα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)