![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ο Γιάννης Κουνιός είναι η τέταρτη μεταγραφή του Κώστα Ζουρούδη
Κουνιός ο τέταρτος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την τέταρτη μεταγραφική του κίνηση ανακοίνωσε ο Ατρόμητος Διμυλιάς ενόψει της νέας σεζόν. Η ομάδα του Κώστα Ζουρούδη απέκτησε τον 26χρόνο επιθετικό, Γιάννη Κουνιό που αγωνιζόταν μέχρι πρότινος με την φανέλα του Δωριέα.
Αναλυτικά:
«Ο Α.Σ Ατρόμητος Διμυλιάς ανακοινώνει την συμφωνία για τον 26χρόνο μέσο, Γιάννη Κουνιό. Ο ποδοσφαιριστής ήταν προσωπική επιλογή του Κώστα Ζουρούδη και μέχρι πρότινος αγωνιζόταν με την φανέλα του Δωριέα».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)