![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κρατάει τα δικά της παιδιά στο ρόστερ
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με γοργούς ρυθμούς συνεχίζεται ο σχεδιασμός της Δόξας Ψίνθου ενόψει του νέου Πρωταθλήματος της Β Κατηγορίας. Η ομάδα του Γιώργου Καρίκη θέλει να δώσει μεγάλη βάση στο ντόπιο στοιχείο και συμφώνησε με τους Χρήστο Ορφανό, Δημήτρη Ορφανό, Μιχάλη Καλόψυχο, Μιχάλη Χατζηνικόλα, Αντώνη Κοντογιωργάκη και Γιάννη Τσοπάνογλου. Η διοίκηση θέλησε να κρατήσει στο ρόστερ τα περισσότερα παιδιά του χωριού και το κατάφερε, δημιουργώντας και φέτος ένα αρκετά αξιόμαχο σύνολο.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)