![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Μαζικές ανανεώσεις στον Ορφέα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την ανανέωση της συνεργασίας με επτά ποδοσφαιριστές, ανακοίνωσε η διοίκηση του Ορφέα.
Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. του Α.Ο. Ορφέα ανακοινώνει τις ανανέωσης της συνεργασίας με τους ακόλουθους ποδοσφαιριστές: Μανώλη Μαυρουδή (τερματοφύλακας), Βασίλη Λουκίσσα ( επιθετικός), Χρήστο Στεργιόπουλο ( επιθετικός), Λόνι Λαμάι ( μέσος), Γιάννη Τριανταφύλλου ( μέσος), Θεόφιλο Τσικούρη ( αμυντικός) και Χρήστο Διακοηλία ( αμυντικός)».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)