![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Μέντος και τυπικά!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με την φανέλα του Απόλλωνα Απολλώνων θα αγωνίζεται την νέα σεζόν, ο Βασίλης Μέντος.Όπως πρώτο το xxsports.org σας είχε αποκαλύψει, ο δυναμικός στόπερ είχε συμφωνήσει εδώ και καιρό με την ομάδα του Σάσα Γιόνοβιτς και έμεναν τα διαδικαστικά θέματα ούτως ώστε να ολοκληρωθεί η μετακίνησει του στους Απολλωνιάτες.Ο Μέντος, υπέγραψε σήμερα το δελτίο συνεργασίας με τους “κυανόλευκους” και πλέον ανήκει και τυπικά σε αυτούς.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)