![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Νέο κόλπο με Καρτάλη ο Νηρέας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ακόμα μια σημαντική προσθήκη πραγματοποίησε ο Νηρέας που θα δώσει την δίκη του μάχη για παραμονή στην Β Κατηγορία, αλλά άκρως ενισχυμένος στον δεύτερο γύρο. Η ομάδα του Μιχάλη Ζούρδη απέκτησε και τον έμπειρο μεσοεπιθετικό, Γιώργο Καρτάλη που πριν από λίγες ημέρες έμεινε ελεύθερος από τον Ορφέα. Ο Καρτάλης είναι η τέταρτη μεταγραφή για τους Κρεμαστενούς που έχουν ήδη αποκτήσει τους Κουτσουμπάρη, Γερογιάννη και Αυγενικού. Η πλούσια εμπειρία του από Α και Β Κατηγορία είναι ο λόγος που στον Νηρέα θεωρούν πως θα τους βοηθήσει σημαντικά για να εξασφαλίσουν την παραμονή στον Α Όμιλο της Β Κατηγορίας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)