![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστρέφει στο εφηβικό πρωτάθλημα με Γιαννόπουλο στον πάγκο ο Ορφέας!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με την συμμετοχή του Ορφέα θα διεξαχθεί το εφηβικό πρωτάθλημα της Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου για την περίοδο 2022-2023. Προπονητής των «ερυθρόλευκων» θα είναι ο Γιώργος Γιαννόπουλος.
Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. του Α.Ο. Ορφέας ανακοινώνει ότι μετά από αρκετά χρόνια η ομάδα μας θα συμμετάσχει κανονικά στο νέο Εφηβικό πρωτάθλημα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου για την σεζόν 2022-2023. Προπονητής της ομάδας θα είναι ο κ. Γιώργος Γιαννόπουλος».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)