![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παραιτήθηκε ο Μανωλάς
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την παραίτηση του από την τεχνική ηγεσία της Δόξας Ψίνθου υπέβαλε μετά το τέλος της αναμέτρησης με την Σύμη ο Μιχάλης Μανωλάς. Ο έμπειρος τεχνικός δήλωσε απογοητευμένος από την έλλειψη λύσεων στο ρόστερ και από την κατάσταση που επικρατεί στην ομάδα το τελευταίο διάστημα. Ο Μιχάλης Μανωλάς δείχνει αμετάκλητος στην απόφαση του και μένει να δούμε αν η Δόξα συνεχίσει με άλλο προπονητή στα τελευταία ματς της σεζόν.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)