![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παραμένει «κιτρινόμαυρος» ο Σκυλλαρακης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ποδοσφαιριστής του Αγίου Γεωργίου θα παραμείνει για ακόμα μια σεζόν ο Σαββας Σκυλλαρακης. Αναλυτικά :
«Η Διοίκηση του Αγίου Γεωργίου Μαλώνας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την παραμονή του Σάββα Σκυλλαράκη. Ο Σάββας αποτελεί γέννημα- θρέμμα του συλλόγου μας και θα εξακολουθεί να φοράει την κιτρινόμαυρη φανέλα της αγαπημένης του ομάδας. Του ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική σεζόν με υγεία.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)