![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παρελθόν ο Κώστας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μετά από δύο συναπτά έτη ο Μιχάλης Κώστας αποτελεί παρελθόν από τον Απόλλωνα Απολλώνων. Ο 25χρόνος επιθετικός έλυσε την συνεργασία του με τους «κυανόλευκους» αναζητώντας τον επόμενο σταθμό της ποδοσφαιρικής του καριέρας. Ο Κώστας αποτέλεσε τον πρώτο σκόρερ του Απόλλωνα την τελευταία διετία πετυχαίνοντας μάλιστα δέκα τέρματα την σεζόν 2019/2020. Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί σε Ασπίδα Σαλάκου, Ακουσίλαο και Ευκλή Σορωνής.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)