![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πένθος στον Ακουσίλαο
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Συλλυπητήρια ανακοίνωση εξέδωσε ο Ακουσίλαος. Αναλυτικά:
«Ημέρα θλίψης σήμερα για την κοινωνία του χωριού μας ,για την οικογένεια του συλλόγου μας..
Έχασε την μάχη με την επάρατη νόσο ο Λευτέρης Χατζηελευθεριου, πρώην συμπαίκτης ,φίλος και αδερφός της γεν.γραμματεας του συλλόγου μας Κατερίνας Χατζηελευθεριου..Θα θέλαμε να εκφράσουμε τα πιο θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένεια του..
Αλησμόνητος
Καλό ταξίδι φίλε Λευτέρη..»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)