![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Σημαντική ενίσχυση με Σέντη ο Ακουσίλαος!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ακόμα μια ποιοτική προσθήκη για τον Ακουσίλαο Φανών. Η διοίκηση της ομάδας έφτασε σε συμφωνία με τον Γιώργο Σέντη, προκειμένου να ενισχύσει την ομάδα ενόψει του νέου πρωταθλήματος.
Προηγούμενος σταθμός του 24χρονου μέσου ήταν Α.Ε. Κατταβιάς, την οποία η διοίκηση των πρασίνων ευχαριστεί θερμά για την παραχώρηση του ποδοσφαιριστή. Να σημειωθεί ότι ο Σέντης αποτελούσε τον διακαή πόθο του νέου τεχνικού της ομάδας, Κώστα Ζουρούδη.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)