![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συμφωνία και με Μπάκη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ποδοσφαιριστής της Αδελφοσύνης πρέπει να θεωρείται ο Παναγιώτης Μπάκης. Ο 25χρόνος μέσος συμφώνησε σε όλα με την ομάδα του Χατζή Ομέρ Ταμπάκ και θα αποτελέσει μια ακόμα εντυπωσιακή μεταγραφική κίνηση για τους «πορτοκαλί» κατά την διάρκεια του φετινού καλοκαιριού. Ο Μπάκης ήταν εδώ και αρκετό καιρό πολύ κοντά στην Αδελφοσύνη και το πρωί της Δευτέρας απάντησε θετικά στην πρόταση που του είχε κατατεθεί. Να θυμίσουμε πως ο νεαρός μέσος είχε μείνει ελεύθερος από την Α.Ε.Ρ.Α.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)