![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κάθε μέρα και μια ανανέωση στην Διμυλιά
Στα «πράσινα» για ακόμα μια σεζόν και ο Ατσίδης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με γοργούς ρυθμούς συνεχίζει τον σχεδιασμό του για την νέα σεζόν ο Ατρόμητος Διμυλιάς. Η ομάδα του Κώστα Ζουρούδη συμφώνησε με τον 24χρόνο επιθετικό Τριαντάφυλλο Ατσίδη ο οποίος θα παραμείνει για άλλη μια σεζόν.
Η ανακοίνωση
«Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την συμφωνία για την παραμονή του ποδοσφαιριστή, Τριαντάφυλλου Ατσίδη για ακόμα ένα χρόνο στην ομάδα μας. Η παραμονή του αποτελεί άλλο ένα κομμάτι του περσινού παζλ που μας έφτασε στην κορυφή. Έχουμε και συνέχεια».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)