![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στην τελική ευθεία μπαίνει το γήπεδο της Διμυλιάς
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Αντίστροφα πλέον αρχίζουν να μετρούν οι άνθρωπο του Ατρόμητου Διμυλιάς προκειμένου να επιστρέψουν στην φυσική τους έδρα. Οι απαραίτητες εργασίες στον αγωνιστικό χώρο ολοκληρώθηκαν και από αύριο Δευτέρα (21/09) θα ξεκινήσει η σπορά του γκαζόν, όπου θα ομορφύνει τόσο το χωριό όσο και το νησί της Ρόδου, όπου θα έχει ακόμα ένα γήπεδο με φυσικό χλοοτάπητα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)