![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ενίσχυση στα γκολπόστ για την ομάδα της Κρεμαστής
Στον Νηρέα ο Κοσμάς!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την πρότελευταία του μεταγραφική κίνηση πραγματοποίησε ο Α.Σ. Νηρεύς.Η ομάδα του Μιχάλη Ζούρδη, απέκτησε τον έμπειρο τερματοφύλακα Μανώλη Κοσμά ο οποίος κατά τη διάρκεια της περασμένης αγωνιστικής περιόδου, έπαιξε για λογαριασμό του Ηρακλή Μαριτσών.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
” Το Δ.Σ. του Α.Σ. Νηρεύς ανακοινώνει την απόκτηση του τερματοφύλακα Μανώλη Κοσμά.Αυτή είναι η πρότελευταία μας μεταγραφή.Εντός των ημερών θα πραγματοποιηθεί και η τελευταία.”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)