![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4893-90x90.jpeg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Το γιόρτασαν στην Λάρδο!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το Πρωτάθλημα και την άνοδο στην Α Κατηγορία πανηγύρισαν οι άνθρωποι του Ηρακλή Λάρδου σε μια ξεχωριστή φιέστα που δημιούργησε η διοίκηση το απόγευμα της Κυριακής. Παίκτες, τεχνική ηγεσία και διοίκηση έγιναν για ακόμα μια φορά ένα με τον κόσμο και γιόρτασαν όλοι μαζί την ξεχωριστή αυτή επιτυχία. Ο Ηρακλής κατάφερε να πάρει το Πρωτάθλημα στον Α Όμιλο της Β Κατηγορίας, έχοντας στο ρόστερ του μόνο Λαρδιακούς και αυτό κάνει την επιτυχία ακόμα πιο σημαντική. Τέλος να αναφέρουμε πως η επόμενη ημέρα θα είναι δύσκολη, αλλά για την ώρα υπάρχει μόνο γλέντι και τίποτα άλλο στις τάξεις της ομάδας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)