![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4893-90x90.jpeg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Δεν ταξίδεψε ούτε στη Λευκάδα η Κ-19
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μετά την Πάτρα, η Κ-19 του Διαγόρα δεν ταξίδεψε ούτε στη Λευκάδα για την αναμέτρηση της 9ης αγωνιστικής με αντίπαλο τον Τηλυκράτη, με αποτέλεσμα οι «κυανέρυθροι» να χάσουν το παιχνίδι με 3-0 α.α.
Αυτός ήταν ο δεύτερος μηδενισμός για τον «γηραιό», που πλέον καλείται να ταξιδέψει οπωσδήποτε στην Καλαμάτα για την εξ αναβολής αναμέτρηση με τη «Μαύρη Θύελλα», καθώς σε διαφορετική περίπτωση, θα υπάρξει ποινή -3 για την πρώτη ομάδα των «κυανέρυθρων», κάτι που όπως είναι λογικό, άπαντες θέλουν να αποφύγουν.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)