![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Δερμιτζάκης: «Στην καρδιά μου ο Διαγόρας, εύχομαι να πετύχει τον στόχο του» (vid)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με τα καλύτερα λόγια για τον Διαγόρα μίλησε ο τεχνικός του Πανσερραϊκού, Παύλος Δερμιτζάκης, μετά τη νίκη του Πανσερραϊκού επί των «κυανέρυθρων» για την 26η αγωνιστική της Super League 2.
Ο έμπειρος προπονητής και πρωταθλητής με τα «λιοντάρια», αναφέρθηκε στη σοβαρότητα που έδειξε σε ακόμη ένα παιχνίδι η ομάδα του, ενώ ευχήθηκε στον «γηραιό» να πετύχει τον στόχο της παραμονής, τονίζοντας πως έχει όλα τα φόντα για να τα καταφέρει.
Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στη συνέντευξη τύπου:
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)