![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Δρούζας στο «Οικονομίδειο», Φωτάκος στη Ραφήνα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Χρήστος Δρούζας από τον σύνδεσμο Αργολίδος, με βοηθούς τους Αχιλλέα Πουλόπουλο και Αλέξανδρο Σηφάκη από τον Πειραιά, ορίστηκαν στην αναμέτρηση (28/4 16:00) του Ιάλυσου με την Α.Ε. Μυκόνου για την 34η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Στην εκτός έδρας αναμέτρηση (27/4 15:00) της Ρόδου με την Θύελλα Ραφήνας, ορίστηκε ο Κωνσταντίνος Φωτάκος από τον Αθήνα, με βοηθούς τους Γιάννη Τραντά και Πέτρο Ρούσσο επίσης από τον σύνδεσμο Αθηνών.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)