![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έδωσαν τα χέρια Ατρόμητος και Σταυριανός
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον πάγκο του Ατρόμητου Διμυλιάς θα συνεχίσει για τρίτη διαδοχική σεζόν ο Γιώργος Σταυριανός. Ο έμπειρος τεχνικός έδωσε τα χέρια με την διοίκηση των «πρασίνων» αμέσως μετά την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος και θα συνεχίσει το εξαιρετικό του έργο.
Ο Σταυριανός ανέλαβε τον Ατρόμητο τον Δεκέμβρη του 2022 και έκτοτε έχει δημιουργήσει ένα ισχυρό και παράλληλα νεανικό σύνολο, που έχει κερδίσει το χειροκρότημα του ποδοσφαιρικού κοινού του νησιού. Ο Ατρόμητος τερμάτισε στην 5η θέση του Β Ομίλου την φετινή σεζόν και η ικανοποίηση είναι διάχυτη από τους ανθρώπους της ομάδας που έδωσαν «λευκή» επιταγή στον Γιώργο Σταυριανό ενόψει και της νέας χρονιάς.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)