![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επέστρεψε στις ακαδημίες της Ρόδου ο Γιάννης Κουμέντος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στο τεχνικό επιτελείο των ακαδημιών της Ρόδου επιστρέφει ο Γιάννης Κουμέντος. Αναλυτικά:
«Η Ακαδημία μας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει και να εντάξει στη φαρέτρα της τον καταξιωμένο προπονητή κ. Γιάννη Κουμέντο, κάτοχο διπλώματος UEFA B . Ένας προπονητής με πλούσιο βιογραφικό και επιτυχίες στην επαγγελματική του πορεία, έναν άνθρωπο με γνώσεις, όρεξη για δουλειά και εξέλιξη .
Η ακαδημία μας τον καλωσορίζει και του εύχεται καλή αρχή με επιτυχία»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)