![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επέστρεψε στον Ιάλυσο ο Πλύγκος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Χρέη γυμναστή ανέλαβε και πάλι στον Ιάλυσο ο Μιχάλης Πλύγκος, ο οποίος επιστρέφει στην ομάδα μετά από έξι μήνες απουσίας. Ο Πλύγκος ενημέρωσε τους ανθρώπους του Ηρακλή Μαριτσών, στον οποίο εργαζόταν το τελευταίο τρίμηνο, για την πρόταση του Ιάλυσου να ενταχθεί στο τεχνικό τιμ μετά την αποχώρηση του Βαγγέλη Χαντέ. Ο νεαρός γυμναστής έχει ήδη ξεκινήσει δουλειά, καθώς βρισκόταν κανονικά στον πάγκο της ομάδας στο ντέρμπι κόντρα στην Ρόδο.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)