![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επέστρεψε στον Ταξιάρχη ο Πρίφτη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την επιστροφή του Τζόεν Πρίφτη στο ρόστερ της ομάδας ανακοίνωσε η διοίκηση του Ταξιάρχη. Ο Πρίφτη ουσιαστικά είχε αναδειχτεί από τους «πράσινους», στους οποίους θα αγωνιστεί ξανά μετά την θητεία του στον Άρη:
«Η οικογένεια του “ΤΑΞΙΑΡΧΗ” Καλάθου καλωσορίζει τη μεγάλη επιστροφή του Τζοέν Πρίφτη!!!!! Η επιστροφή του Πρίφτη αποτελεί για την ομάδα μας σημαντικό σταθμό για τη νέα αγωνιστική περίοδο!!!
Του ευχόμαστε υγεία και πολλές αγωνιστικές επιτυχίες!!!!!»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)