![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επίσημα «κυανέρυθρος» ο Δημόπουλος!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την έναρξη της συνεργασίας με τον 33χρονο στόπερ, Στέργιο Δημόπουλο ανακοίνωσε ο Διαγόρας, επιβεβαιώνοντας το χθεσινό (25/1) ρεπορτάζ της ιστοσελίδας μας.
Αναλυτικά:
«Η ΠΑΕ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1905 ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ. Ο 33χρονος αμυντικός έχει αγωνιστεί στην ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ , ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ , ΠΑΕ ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ ,ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ και μέχρι πρότινος στην ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ από όπου έμεινε ελεύθερος! Η οικογένεια του ΔΙΑΓΟΡΑ τον καλωσορίζει και του εύχεται πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας!».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)