![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επισημοποίησε επιστροφές και αποχωρήσεις ο Κλεόβουλος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με μακροσκελή ανακοίνωση της η διοίκηση του Κλεόβουλου επισημοποίησε τις επιστροφές του Αλέκου Κακλαμάνου και του Παναγιώτη Κουκουτσέλα στο ρόστερ, όπως επίσης και τις αποχωρήσεις του Αντώνη Παρδαλού και του Τάσου Μαγιόγλου. Αναλυτικά:
«To Δ.Σ. του Κλεόβουλου Λίνδου εύχεται στην οικογένεια του Ηλία και της Σταυρούλας Μπαιρακτάρη καλορίζικο το νέο μέλος της οικογένειά τους .
Ακόμη ανακοινώνει δύο μεγάλες επιστροφές , οι Κακλαμάνος Αλέκος και Κουκουτσέλας Παναγιώτης θα αγωνίζονται με τα χρώματα της ομάδας μας για το 2022-2023 , εύχεται στους ποδοσφαιριστές μας υγείαν ευτυχίαν και καλή ποδοσφαιρική χρονιά. Παρελθόν αποτελούν ο Αντώνης Παρδαλος διότι εξέφρασε την επιθυμία του να επιστρέψει στην ομάδα του χωριού του και ο Μαγιόγλου Τάσος ο οποίος εξέφρασε αγωνιστική αδυναμία να αγωνισθεί στον πρωτάθλημα της Α΄κατηγορίας και ήθελε να μείνει μακριά από αγωνιστική ομάδα. Στη ζωή μας πρέπει να θυμόμαστε να είμαστε σωστοί σαν άνδρες σε αυτά που συμφωνούμε και όχι να πηγαίνουμε όπου φυσάει ο άνεμος γιατι αυτός θα μας πάρει και θα μας σηκώσει σε αχαρτογράφητα νερά.
Ευχόμαστε με την έναρξη των πρωταθλημάτων καλή χρόνιά σε όλους ομάδες , παράγοντες, προπονητές, ποδοσφαιριστές και στα μέλη της ΕΠΣΔ.
Λίνδος 21/10/2022
-Ο-
Πρόεδρος
Μυριαλλής Στέφανος»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)