![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχαριστήρια ανακοίνωση του Ιάλυσου στους χορηγούς
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ευχαριστήρια ανακοίνωση εξέδωσε η διοίκηση του Γ.Α.Σ Ιάλυσος στους «ασημένιους» χορηγούς της σεζόν:
«Το Δ.Σ του Γ.Α.Σ Ιάλυσος και ο Πρόεδρος Μιχάλης Χατζηνικήτας ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις «CAMPEONES», «MY THAI» και «ΒΑΠ ΚΟΥΓΙΟΣ» που αποτελούν τους ασημένιους χορηγούς της ομάδας μας την φετινή σεζόν. Η έμπρακτη στήριξη τους όλα αυτά τα χρόνια αποτελεί αρωγό της προσπάθειας μας».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)