![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχαριστήριο της L.F.C Iάλυσος στην ταβέρνα Πανόραμα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ευχαριστήρια ανακοίνωση εξέδωσε η γυναικεία ομάδα του Ιάλυσου. Αναλυτικά:
«Το ΔΣ ,οι προπονητές και οι παίκτριες της Ialisos Ladies FC ευχαριστουν θερμά το εστιατόριο Πανόραμα στα Απόλλωνα ( κ. Γιάννη και κ.Μιχάλη Πετρίδη) για το πλούσιο δείπνο που παρέθεσαν στην ομάδα μας και την υπέροχη βραδιά που πρόσφεραν με την καρδιά τους, σε όλες και ολους μας!»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)