![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχαριστήριο του Διαγόρα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοίνωση, με την οποία ευχαριστεί τον Δήμαρχο Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης για την παραχώρηση του γηπέδου του Άρη Βούλας, ώστε να ολοκληρωθεί η προετοιμασία της ομάδας για το παιχνίδι του Σαββάτου (20/4 15:00) με τον Ολυμπιακό Β’ εξέδωσε ο Διαγόρας.
Αναλυτικά:
«Η διοίκηση της ΠΑΕ Διαγόρας 1905 αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει τον Δήμαρχο Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης κ. Γρηγόρη Κωνσταντέλλο για την σημαντική του συμβολή και την προσφορά του Δημοτικού γηπέδου όπου αγωνίζεται και προπονείται ο Άρης Βούλας, έτσι ώστε η ομάδα μας να προπονηθεί στις εκεί εγκαταστάσεις ενόψει του αγώνα μας με τον Ολυμπιακό Β’. Είμαστε σίγουροι πως θα μας δοθεί η ευκαιρία στο μέλλον να ανταποδώσουμε αυτήν την φιλοξενία στο νησί μας».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)