![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχαριστήριο του Διαγόρα στον Σ.Π.Π.Δ.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοίνωση με την οποία ευχαριστεί τον Σύνδεσμο προπονητών Δωδεκανήσου εξέδωσε ο Διαγόρας.
Αναλυτικά:
«Η ΠΑΕ Διαγόρας αισθάνεται την υποχρέωση, να ευχαριστήσει θερμά τον Σύνδεσμο προπονητών Δωδεκανήσου, για την παραχώρηση της αίθουσας στην ομάδα μας, για την κάλυψη των αναγκών της. Τέτοιες ενέργειες προάγουν το άθλημα και φέρνουν τον ποδοσφαιρικό κόσμο πιο κοντά».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)