![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχαρίστησαν τον Γιάννη Πιστόλα οι Ιππότες
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ευχαριστήρια ανακοίνωση εξέδωσαν οι Ιππότες. Αναλυτικά:
«Οι Ιπποτες Μεσαιωνικής πολης Ρόδου θα ήθελαν να ευχαριστήσουν τον κύριο Ιωάννη Πιστολα ιδιοκτήτη της πιτσαρίας γόνδολας ο οποίος μας παρέθεσε ένα υπέροχο γεύμα. Η συνεχής στήριξη προς την ομάδα μας , μας δίνει δύναμη και αισιοδοξία αφού μέσα απ τις εμφανίσεις μας κερδίζουμε περισσότερους φίλαθλους και υποστηρικτές ,ευχόμαστε να έχουμε και άλλους υποστηρικτές στην προσπάθεια που κάνει εφέτος η ομάδα μας»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)