![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχαρίστησε τον «χρυσό» χορηγό του ο Ιάλυσος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ευχαριστήρια ανακοίνωση εξέδωσε η διοίκηση του Γ.Α.Σ Ιάλυσος στον όμιλο ΑΚΤΑΙΟΝ για την προσφορά του ως χρυσός χορηγός στον σύλλογο:
«Το Δ.Σ του Γ.Α.Σ Ιάλυσος και ο Πρόεδρος Μιχάλης Χατζηνικήτας ευχαριστούν θερμά το Aκταίον ΓΚΡΟΥΠ, που θα είναι την φετινή σεζόν ο χρυσός χορηγός της ομάδας στο τμήμα του ποδοσφαίρου. Το ΑΚΤΑΙΟΝ ΓΚΡΟΥΠ θα αποτελέσει τον κεντρικό χορηγό των εμφανίσεων μας, δείχνοντας πως βρίσκεται πάντα κοντά στα αθλητικά δρώμενα του νησιού».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)