![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχές στον μπαμπά Γιάννη Καρπαθάκη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ευχές στον μπαμπά Γιάννη Καρπαθάκη έστειλαν άπαντες στον Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, καθώς η σύζυγος του έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι.
Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:
«Το Δ.Σ, το τεχνικό τιμ και οι ποδοσφαιριστές του Γ.Α.Σ. Ιάλυσος εύχονται στον ποδοσφαιριστή της ομάδας Γιάννη Καρπαθάκη να του ζήσει το υγιέστατο κοριτσάκι που έφερε στον κόσμο η σύζυγος του Πόπη το πρωί της Τετάρτης. Να το καμαρώσουν όπως ποθούν»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)