![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχές στον μπαμπά Κώστα Κοσκινιώτη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ευχές στον Πρόεδρο της ομάδας Κώστα Κοσκινιώτη έστειλαν άπαντες στην Δόξα Ψίνθου με αφορμή το νεογέννητο μωράκι που έφερε στον κόσμο η σύζυγος του Χαριτωμένη.
«Οι ποδοσφαιριστές και ο προπονητής της ομάδας μας εύχονται στον Πρόεδρο Κώστα Κοσκινιώτη και την σύζυγο του Χαριτωμένη Ορφανού να τους ζήσει το νεογέννητο μωράκι τους!!!Να είναι καλορίζικο και καλότυχο!!!»
Ευχές έστειλε και ο Εθνικός Αρχίπολης:
”Το Δ.Σ και οι ποδοσφαιριστές του Α Ψ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ εύχονται στο πρόεδρο της ΔΟΞΑΣ ΨΙΝΘΟΥ Κώστα Κοσκινιώτη και την σύζυγο του Χαριτωμένη Ορφανού να τους ζήσει το νεογέννητο μωράκι τους! Να είναι καλορίζικο και καλότυχο”!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)