![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Φιλικό του Ηρακλή με τους παλαίμαχους της ομάδας την Κυριακή
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Φιλική μεταξύ της ομάδας του Ηρακλή και επίλεκτων παλαίμαχων θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Κυριακής (17:00) στο γήπεδο Μαριτσών. Στόχος της διοίκησης είναι να περάσουν οι «πράσινοι» ένα διασκεδαστικό δύωρο και να έρθει για ακόμα μια φορά η ομάδα κοντά με τον κόσμο και την ιστορία της. Οι πόρτες θα είναι ανοιχτές για όποιον θέλει να παραβρεθεί.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)