![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Με πίστη για το διπλό ο Διαγόρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Διαγόρα για το ματς που ακολουθεί με την Προοδευτική.Ο Νίκος Παντέλης δεν υπολογίζει στους τραυματίες Λάμπρου και Γιόνδη, με την αποστολή να έχει ως εξής:
Στεφανάκος, Μπαμπανιώτης, Χειμωνέτος, Ευαγγελιδακης, Μήτκας, Ρούνιτς, Προβατίδης, Μεντής, Σκάρος, Πέεφ, Σερτζίνιο, Βελέτης, Σουάνης, Αγγελούδης, Γεωργίου, Βελλίνης, Καρπαθάκης, Κιοσεογλου.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)