![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Μπροστά η αγάπη για την ομάδα»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με μια αρχηγική επιστολή ο Σταμάτης Καντιμοίρης θέλησε να κατεβάσει τους τόνους ενόψει του ματς με την Κηφισιά αναφέροντας πως η αγάπη για την ομάδα πρέπει να μπει μπροστά.
«Οι εγωισμοί και οι παρεξηγήσεις στην άκρη. Η αγάπη για την ομάδα μπροστά!!Φτάνει πια. Η ομάδα θα λειτουργήσει κανονικά όπως και να χει. Το πρωτάθλημα ξεκινά την Κυριακή μετά από τέσσερα η ομάδα ξανά στις Εθνικές Κατηγορίες. Στήριξη στην υπάρχουσα διοίκηση και στους ποδοσφαιριστές. Τέλος! Καλή σεζόν να έχουμε.
Ο αρχηγός της ομάδας
Σταμάτης Καντιμοίρης»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)