![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στον Κιλκισιακό ο Δημητριάδης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον Κιλκισιακό και στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής θα συνεχίσει την καριέρα του ο Πέτρος Δημητριάδης ο οποίος συμφώνησε σ’ όλα με την διοίκηση της ομάδας. Ο 21χρονος μέσος αγωνιζόταν τα τελευταία δυο χρόνια στην Ρόδο με την οποία κατέγραψε αρκετές συμμετοχές τόσο στις Εθνικές Κατηγορίες όσο και στην Α’ Κατηγορία Δωδεκανήσου. Ο ίδιος θα βρεθεί στο Κιλκίς προκειμένου να συνδυάσει το ποδόσφαιρο μαζί με τις σπουδές του.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)