![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Θέλει να προσθέσει εμπειρία με Σιλιγαρδάκη ο Διαγόρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Κοντά ενός αρκετά έμπειρου ποδοσφαιριστή βρίσκεται ο Διαγόρας που αναμένεται να ενισχύσει με τον καλύτερο τρόπο την μεσαία γραμμή του. Οι «κυανέρυθροι» βρίσκονται κοντά σε συμφωνία με τον 35χρόνο μέσο Χάρη Σιλιγαρδάκη με τεράστια εμπειρία σε Α και Β Εθνική.
Ο Σιλιγαρδάκης έχει αγωνιστεί στο παρελθόν σε Άρη, Αιγάλεω, Α.Ε.Κ Λάρνακας, Νέα Σαλαμίνα, Διγενή Ακρίτας, Εθνικό Πειραιά, Βέροια, Καλλονή, Χανιά, Λαμία και μέχρι πρότινος φορούσε την φανέλα του Πανελευσινιακού. Ο 35χρόνος ποδοσφαιριστής έχει δεχθεί μια πολύ καλή πρόταση από τους ανθρώπους του γηραιού και άμεσα θα δώσει την οριστική του απάντηση η οποία εκτιμάται πως θα είναι θετική.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)